MİMİ'S PLACE

2007’de kurulan Mimi’s Place’de 19 yatak odası bulunuyor. Yurttaki odalarımıza aşağıdaki olanaklar dahildir:

1 + 1 odaları

İki tek kişilik yatak, özel banyo, oturma odası, çamaşır makineli mini mutfak ve dış mekan mobilyalarıyla döşenmiş geniş bir balkon içeren dört adet 1 + 1 odamız vardır. Bu odalarda ayrıca 350L buz dolabi, kanepe, masa, çalışma masaları ve sandalyeler, başucu masaları, gardıroplar, televizyon, ısıtma ve soğutma ünitesi, elektrikli sıcak su ünitesi ve bireysel WIFI kullanımı için bir modem de bulunmaktadır.

Stüdyo yurt odaları

15 stüdyo odamızda tek veya iki kişilik yatak, özel banyo, mini mutfak, 350L buz dolabi, masa, sandalyeli çalışma masası, komodin, çift gardırop, televizyon, ısıtma ve soğutma ünitesi, elektrikli sıcak su ünitesi ve bireysel WIFI kullanımı için modem bulunmaktadır.

 

Mimi’s Place binanın sağında bir mutfak bulunur ve üç ocak, bir fırın ve bir lavabo alanı içerir. Bu sayede öğrencilerimizin yemeklerini pişirmelerini kolay ve rahat bir hale getirir.

Mimi’s Place öğrencileri ayrıca Mimi Yurdu binasının 1. katında bulunan çalışma alanını da kullanabilirler. Öğrenciler, sınıf projeleri ve ödevleri üzerinde çalışmak için etüt odasını kullanabilirler. Alanda ayrıca WIFI ve öğrencilerimizin konforu ve rahatlığı için ısıtma ve soğutma ünitesi vardır.

Öğrencilerimiz ders çalışmalarından bir mola vermek istediklerinde, masa tenisi ve oyun odasının yanı sıra, boş zamanlarında kullanabilecekleri bir oturma alanı ve barbekü mangal yapılabilecek açık bir bahçemiz vardır.

MİSAFİR KONAKLAMA

Kısa süreli konaklamak için dört adet, temiz ve konforlu odalarımız bulunmaktadır. Üniversiteyi dışdan takip eden ve sınavlar için kısa süreli konaklama ihtiyaçı olan öğrenci ve velilerine uygun fiyatta kiralanabilir.

 

Rezervasyon yapmak için +90 533 852 00 05 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

İLETİŞİM

Zenya Sokak, Yukarı Girne, KKTC 99300 

Tel +90 533 852 00 05        Eposta: info@mimiogrenciyurtlari.com

© 2020 Mimi Öğrenci Yurtları

  • White Facebook Icon
  • Instagram - White Circle